Vichy Neogenic sposobem na łysienie

Problem łysienia to coś, co spotka znaczną część mężczyzn na pewnym etapie ich życia. Podłoże prawdopodobnie będzie różne i wielu z nich stwierdzi, że nic z tym nie da się zrobić. Niesłusznie – te czasy już minęły. Podobnie sprawa ma się z kobietami. Wbrew pozorom – ich też dotyczy ten problem, i podobnie jak u mężczyzn – przyczyny są różnorakie. A co jest rozwiązaniem tego wstydliwego problemu?

Stemoxydine – czyli unikatowa cząsteczka która stymuluje wzrost nowych włosów, poprzez oddziaływanie na cykl życiowy mieszka włosowego. Jej pięcioprocentowy roztwór znajdziemy w preparacie Vichy Neogenic, który jest jednym z nielicznych produktów, które posiadają silne, udokumentowane działanie. Badanie pokazują, że stosowanie tegoż preparatu, zgodnie z instrukcjami, może zaowocować przybyciem nawet 1700 nowych włosów. To bardzo dobry wynik, gdyż w większości zabiegów przeszczepiania włosów transplantuje się mniejszą ich ilość. Dodatkowo przeszczep włosów jest zabiegiem dość inwazyjnym i nie zwiększa on ogólnej ilości włosów na głowie.

Wiele testów konsumenckich w Internecie czarno na białym pokazuje efekty działania Vichy Neogenic. Są to bezsprzecznie pozytywne efekty. Należy jednak pamiętać, iż kuracja wymaga w zasadzie stuprocentowej sumienności, aby odniosła efekt, oraz może się zdarzyć, że na jej początku włosy będą nam wypadały! Nie należy się tym przejmować i powinno się kontynuować terapię.

Co odróżnia Vichy Neogenic od pozostałych produktów tego typu? To, że w przeliczeniu jest to kuracja tańsza niż przeszczep włosów a do tego nie musimy jej kontynuować do końca życia, jeżeli chcemy widzieć efekty. Jest to największy mankament innych rozwiązań – raz zaczętej kuracji nie możemy przerwać nigdy. Tutaj mamy do wyboru kurację trzy lub sześcio miesięczną i to w zasadzie tyle. Z produktem możecie Państwo zaznajomić się między innymi tutaj:

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*