Marynarka dla pań

Gigantyczną popularnością w tym sezonie cieszą się bardzo jaskrawe, wręcz krzykliwe marynarki. W znakomity sposób modelują one sylwet której nadają utrzymując stylizację wielkomiejską. Na równi z nimi prezentują się żakiety i blezery. Swoją kolorystyką bardzo mocno wyróżniają się nawet na tle bardzo wyrazistych przecież tegorocznych trendów wiosna/lato.

Najmodniejsze z marynarek nawiązują mocno do lat ’80 i są trochę szersze od bardzo mocno dopasowanych żakiecików. Charakterystyczne dla nich są w szczególności wywinięte rękawy, które mocno kontrastują zwykle z resztą stroju. Cała podszewka jest bowiem ważnym elementem stroju ustawionym w kontrze do całości. Obowiązuje długość do pośladków oraz delikatne poszerzenie linii ramion.

Obecnie marynarki nie mogą być już tak bardzo kojarzone z formalnym strojem. Wkłada się je zarówno do pracy jak i bardzo niezobowiązującą imprezę. Typowym zestawem, w którym znajduje się marynarka, są legginsy, przedłużane topy i szpilki na platformie. Jeśli chodzi o dodatki to preferuje się raczej elementy ciężkie. Wielką zaletą marynarek jest fakt, że można je zakładać praktycznie do wszystkiego utrzymanego zarówno w stylu młodzieżowym jak i w poważniejszym tonie.

Be the first to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*